Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » App store fizetés probléma?

App store fizetés probléma?

Figyelt kérdés
Minap megvettek egy alkalmazást app storeban. Megadtam a bankszámlaadataim, le is töltötte. Ma vettem észre, hogy nem tudok letölteni, mert elvileg nem lett kiegyenlítve az összeg. Újra kérte az adataim , ekkor már nem fogadta el a kártyát. Kipróbáltam egy másikkal, azzal egyenlőre sikerült, újra tudok más appokat letölteni, frissíteni. Mikor derül ki, hogy a tranzakció sikeres volt? Mert ugye az előző kártyát is elfogada először.. Amúgy, ha esetleg ez számít, az első kártya egy otp junior volt. Máshol eddig tudtam vele online fizetni. (Ebay pl)

2016. febr. 11. 11:18
 1/1 Hyker007 off válasza:
Szia. OTP Junior kártyánál sokszor felmerül ez a probléma. Egyébként kapsz róla értesítés az otp internet bankján a számlatörténetben. Ha sikeres volt a tranzakció akkor az ott meg fog jelenni. Egyébként az icloud weboldalán pc-ről bejelentkezve vissza tudod vonni a vásárlást. Egyszer nekem sikerült de pontosan nem emlékszem rá hogyan. Utána olvasok ujra és küldök linket
2016. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!