Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPad Air 32 GB vagy...

Apple iPad Air 32 GB vagy iPad Air 2 16 GB?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok? 140K-nél többet sajnos nem tudok rá áldozni, ezért a két említett verzió között vacillálok. Főként az Air 2 specifikációja tetszik, A8 proci + 2 GB RAM. Viszont a 16 gigás verzió jönne csak ki jelenleg, azt meg elég kevésnek tartom tárhely szempontjából. (Főleg netezésre, tanulásra [néhány pdf jegyzet], zenehallgatásra, pár játék futtatására kellene.)


Ti melyik változatot ajánlanátok?

Köszi előre is a válaszokat!



2016. febr. 11. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem 16 GB retina iPad mini van, és hát eléggé zsonglőrködnöm kell néha, mert van 1-2 GB szabad helyem, pedig nincs agyonpakolva mindennel, mondjuk ilyen GarageBand van fenn, ami azért önmagában elfoglal 1 gigát, meg már 2 GB zene összegyűlt rá :D. sebességére nincs panaszom igazából, szóval a sima air-re sem lesz szerintem.


ha az én 1-2 feleslegesebbnek mondható appomtól eltekintünk, akkor szerintem olyan 3-5 gigával gazdálkodnál. nehéz döntés :D

2016. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az air2 nagyon jó! de megeshet a 16gb egy idő után kevés lesz. picit vártam rá míg összejön a zsé, de megvettem inkább a 64gb-t, megy mint állat :)
2016. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefonon még csak-csak el lehet bűvészkedni 16 gigán, tableten már nem annyira, adja magát, hogy töltsd tele :-) Az Air sem rossz, amire Te akarod használni, arra megfelelő (nekem Mini3 van, és az is elég szinte mindenre). 32 GB minimum kell, nem is értem, miért árulnak belőle 16 gigásat (mondjuk mert úgy "olcsó").
2016. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!