Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Samsung galaxy...

Hogyan kell Samsung galaxy ace3-at rootolni?

Figyelt kérdés

Segítsetek pls :)


GT-S7275R



2016. febr. 11. 16:45
 1/5 anonim válasza:

a rootolás veszélyes főleg akkor ha már ez is kérdéses neked hogy hogyan kell jobb lenne ha egy ismerős csinálná aki ért hozzá de azért kiváncsi vagyok hogy miért akarod rootolni? és hogy a kérdésre is válaszoljak : [link]


ha véletlenül még annyira se tudsz angolul hogy ez alapján meg tudd csinálni akkor hagyd is ezt a témát mert a magyar ember túl gyökér ahoz hogy bármihez is egy értelmes leírást adjon! remélem segítettem sok sikert de ha el rontod a telefont akkor ne is irj ki új kérdést hogy hogyan lehet meg csinálni mert az szinte biztos hogy halott

2016. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magától kikapcsol 5-30 %-nál a teló, és amikor próbálom visszakapcsolni, azt írja lemerült. Van egy oldal( [link] ami azt írja hogy lehet el van kalibrálódva valami fájl(nem értek ehhez) ami az aksi adatait tartalmazza. Ehhez van egy alkalmazás ami megoldja de root kell hozzá
2016. febr. 18. 21:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és tudok angolul van nyelvvizsgám
2016. febr. 18. 21:42
 4/5 anonim válasza:
ismerős helyzet anno még a sony xperia p-met ugyan ezért rootoltam csak de figyelj oda hogyha a szenzort ki kapcsolod akkor teljesen nullára is képes lemerülni és akkor soha az életbe nem fogod bekapcsolni, a leírás alapján sikerült rootolni?
2016. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen most mar jo koszi a segitseget :)
2016. febr. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!