Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 nek az...

Tyimi96 kérdése:

Samsung Galaxy S4 nek az udvaron es kapu elott van jele hazban nincs ahol minden mobilnak van valaki segitene hogy mitol van?

Figyelt kérdés
mobil
2016. febr. 12. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
es az a baj hogy nem tudom 2G re tenni mert nincs olyan opciom es a tobbivel sem mukodik ahogy meg ki lepek a kapun viszajon a jele.....
2016. febr. 12. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikori a telefon? Nekem is volt ilyen problémám samsung telefonnal, az utcán volt térerő, a lakásban már nem. 2 napos teló volt, bevittem a szervizbe, kiderült hogy az antenna nem volt összekötve a nyáklappal. A szervizes is csak ingatta a fejét hogy ez hogy lehet. 2 perc alatt megcsinálták.
2016. febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom :) meg nezetem
2016. febr. 17. 21:49
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy 1 hetes :P
2016. febr. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!