Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok...

Stella25 kérdése:

Telefon vásárlás előtt állok de nagy a dilemmám, tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig is egy Samsung Galaxy S6 volt az álmom de múltkor bementem egy boltba és több dolog is megtetszett. Egyrészt a Huawei Honor 7-ről nagyon sok jót hallok plusz imádom hogy 20 MP-s a kamerája és az is tetszik ahogy kinéz... néztem Sonykat, láttam szép Lenovot... Kinek mi a véleménye? Segítsetek lécci...

2016. febr. 12. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt jön az, hogy a kamera felbontása és képminősége nem mindig vannak összhangban! Láttam a Honor 7 tesztfotóit, és szerintem eléggé botrányosak, nagyon pixeles képeket csinál, egy felsőkategóriás telefon kamerájától nem ezt várná az ember, a Galaxy S6 16 MP-ese ezerszer jobbakat csinál, abba nehéz belekötni. Jó még szerintem összességében a Huawei P8 is, persze nem annyira, mint az S6, de önmagában nagyon szuper, és nagyobb az üzemideje. Illetve mondtam volna még az LG G4-et, de nemrég olvastam egy sújos hibájáról, miszerint a kijelzője egy idő után már nem érzékeli az ember ujját, sőt, semmit.

Szerintem ne változtass az elképzeléseden, az S6 nagyon szuper!

2016. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sony xperia z5 nagyon jó telefon, profi kamerával, profi üzemidővel, több percnyi 4K-s videót lehet vele felvenni mert NEM MELEGSZIK (csak a gyengébbek kedvéért Írtam így akik mindig írják,hogy melegszik) és sokáig marad jó telefon.
2016. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!