Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom aksia?

Miért nem tölt a telefonom aksia?

Figyelt kérdés
Mort vettem egy sony z5 premiumot és amikor először bekapcsoltam 50% on volt majd lemerült, feltöltöttem és az aksi állapotára ayt irta hogy kisüve azután lemerült és amikor feltettem töltőre akkor egy pillanatig töltötte majd váltott a képernyő és abba hagyta a töltést

2016. febr. 13. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Granciálisan vidd vissza.
2016. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, h gyári hibás, zárlatos, vidd vissza-kicserélik, legalábbis ki kéne, hogy cseréljék.
2016. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De azért érdekelne hogy miért csinálta ezt!

2016. febr. 17. 16:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Vissza küldtem! Még csere garancia alatt (3 nap) szóltam hogy baj van vele azt mondták próbálkozzak de hiába és mikor megérkezett a teló hozzájuk kiderült hogy töltő csatlakozó hibás és hogy küldik vissza a sony szakszervíznek utánna nekem. Én szóltam hogy cseréljék vagy küldjék vissza a pénzt jelenleg nem reagálnak! Nem értem mit kell ezen javítani, ki venne meg egy olyan terméket ami alapból hibával rendelkezik, nem használtam a telót csak 2,5 napig amíg le nem merült?!!! Mit lehet ilyenkor tenni?
2016. febr. 23. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden papírt tarts meg. Van papírod arról, mikor vették be a szervizbe? Na akkor abba nagyon kapaszkodj, ne add ki a kezedből. Szépen említsd meg nekik a fogyasztóvédelmet. Attól szoktak félni. Gyári hbás, tehát már vásárláskor hibás terméket KÖTELES az eladó cserélni egy tökéletesre. Ennyire új teló nem javítandó, hanem cserélendő! Ha nem tudnak ugyanolyan telefont adni, akkor pedig a pénzed az utolsó fillérig visszajár! Ne fogadd el a szervizes javítást. Jelentsd be, hogy nem kérsz javítást, cserét kérsz, ez jár. Írj nekik emailt (nagyon tedd el), amiben ezeket leírod, és menj be személyesen is. Ha kötik az ebet a karóhoz, írj a vásárlók könyvébe.


Hol vetted, nagyker? Mivel vették fel a szervizbe?

Fogyasztóvédelmi törvény kötelezi őket a cserére, nyugodtan mondjad, ha látják, hogy tisztában vagy a jogaiddal, akkor észhez kaphatnak.

2016. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahogy vissza küldtem azonnal elküldték szervízbe pedig írtam hogy ne és most azt mondták hogy várjak valami kiértékelésre hogy én okoztam e a kár vagy valóban gyári hibás azt mondták azért nem cserélik mert használtam de én csak egyszer töltöttem fel és utánna nem töltötte meg úgy gondolom időben szoltam. felháborító kb. 4-5 napig volt nálam és 2 napig használtam. Személy szerint kihez és milyen szervezethez lehet fordulni?
2016. febr. 24. 18:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a mobilvarázstól vettem Budapestről utánvétesen a teló még nem jött vissza azt mondták, hogy jövőhéten de én mondtam ha a kiértékelésben az lesz hogy gyári hibás akkor nem kell elfogadnom.
2016. febr. 24. 18:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem okoztam semmi kárt a telóban. De ha essetleg kiküldik a készüléket a szervízpapíron azzal hogy gyári hibás volt el lehet járni ellenük?
2016. febr. 24. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem vitted 3 napon belül vissza. Mondjuk jó lett volna, műszaki cikket 3 napon belül érdemes kipróbálni.


Ha gyári hibás, neked az a jó, hisz akkor cserélik. ha azzal jön vissza a szervizből, az neked jó. Az a rossz, ha rád akarják majd varrni, hogy te rontottad el (de ha a töltést nem veszi fel a teló, akkor nehéz rádkenni). Ha mégis téged hibáztatnak és pénzért akarják majd javítani, akkor ne hagyd magad, független szervizbe menj vele és ha végképp nem engednek, akkor vásárlók könyve, fogyvéd, és lehet írni a Sony-nak is külföldre.

2016. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha gyári hibás de nem akarják cserélni, mert használtad, azt se lehet. Gyári hibását cserélni kell, illetve pénzt visszaadni.
2016. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!