Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon előfizetés a...

Mobiltelefon előfizetés a legminimálisab alap csomagra. Új telefonnal ami nem muszáj, hogy a legújabb tipus legyen. Házhoz szállítással megoldható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Sok mobil szolgáltató van.Egy új mobilt szeretnék apukámnak minimum csomagban ,minimum mobilal,lehetőleg házhoz szállítással.Apukám nyugdíjas,és mozgássérült.Itt lenne egy plusz kérdésem.Ha ő,és én megrendelünk egy mobilt,és házhozszállítja a mobilszolgáltató,akkor ha apu ágyban fekszik akkor is muszáj neki aláírnia a papírt ?! És muszáj az ágyig bejönnie a szállítónak ?! Tudom ez most így furán hagzik.De én itthon vagyok vele.És szeretnék neki egy új telefont a régi helyett.És mivel annyi szolgáltató van már,így nem tudom melyiknél van házhoz szállítás.És azt sem tudom biztosan,hogy valóban nem muszáj neki üzletbe mennie mert kihozzák mondjuk futárral.Egy ismerősöm mondta ezt régebben,hogy nem muszáj üzletbe be menni,mert kihozzák házhoz.Elnézést ha összeszedetlen a kérdésem.Tehát amikor upc tv rendeltünk akkor telefon hívásra kihozták,és felszerelték.Ilyesmiről lenne szó.Csak mobiltelefon vásárláról.Segítségeteket előrre is köszönöm !

#mobiltelefon #előfizetés #garancia #minimum előfizetés #minimum csomag
2016. febr. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik szolgáltatónál van házhoz szállítás. Megrendeled, kihozzák, átveszed és kész.

Nem kell a futárnak bennie ahhoz.

2016. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszát.Közben böngésztem a neten,és az egyszerű nyomógombos mobil is 10-ezer körül van...
2016. febr. 13. 13:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan elképzelésem volt,hogy egy egyszerű nyomógombos telefont megrendelünk azt átveszük,és utána fizetünk kb 2000ft körüli havidíjat.De ilyet nem találtam :/
2016. febr. 13. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Move XS vagy Fun S csomagban 17800 Ft, 2 év hűségidővel és havi 2000 Ft-os havidíjjal.

2016. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jó is lesz ! Köszöm szépen !
2016. febr. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!