Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone üzletekben ingyenes...

A Vodafone üzletekben ingyenesen vágják méretre a MicroSIM kártyát?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vágják hanem 8 rugóért kapsz egy újat.
2016. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pedig azt hallottam hogy vágni is szokták ha kéri valaki.

A számom megmarad?

2016. febr. 13. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne hallgass az elsőre, hülyeséget mond. Igen, ingyen méretre vágják.

Ergo a számod sem változik.

2016. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne hallgass rájuk, a telefont fogják szétfúrni, hogy belemenjen a nagy kártya is.
2016. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rájuk:)... nem vágják, hanem cserélik, de azt ingyen. Mármint ha a MicroSIM-et vágatod NanoSim-re.... másra nem is lehetne vágatni a MicroSimet jelenleg

Vagy úgy értetted a kérdést, hogy miniSIM-et vágatsz micro-ra? Ebben nincs tapasztalatom, de mért lenne más, mint a micro -> nano?

2016. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy hivatalos infó a vodafone oldaláról:

[link]


Ha nem kértél új típusú SIM-kártyát, de látod, hogy a régi típusú kártyád nem fér bele az új készülékedbe, akkor üzleteinkben van lehetőség díjmentesen SIM-kártyát méretre vágatni.

Ha a méretre vágás nem lehetséges, akkor díjmentesen van lehetőség SIM cserére mind lakossági, üzleti és kiemelt ügyfeleink számára.


De nekem cserélték, nem vágták a microt nanora. Vágás inkább minisim esetén lenne microra.

2016. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És a cseréhez nem kell semmilyen igazolvány?

Ha más nevén van akkor én kicserélhetem?

2016. febr. 13. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
De, kell.. Csak a sajátodat cserélik.
2016. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sose szarakodtam vele - simán méretre vágom szemre :)

De ha nagyon félsz, tölts le egy sablont a netről és vágd ki annak segítségével. Még a régebbi 15 éves, régi chip-es sim kártyák is levághatók minden probléma nélkül NANO-ra.

2016. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!