Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I phone ról hogyan tudok úgy...

I phone ról hogyan tudok úgy képeket feltölteni hogy odaírja a képhez hogy ios vagy az hogy ios használatával?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy...már nem lehet ezzel menőzni.
2016. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már nem írja ki,de felesleges is.
2016. febr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

LEHET! Az előttem szólóknak: mi a francnak mondtok olyat, amiről fogalmatok sincs?

Kérdezőnek: Beállítások-Facebook. Jelentkezz be!

Ezután lépj be a "Fotók"-ba és amit megakarsz osztani, a bal alsó sarokban van egy kis ikon. Rákattintasz és Facebook.

2016. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

te állítassz valótlanságot...:D

csak tudom, ha már van egy iPad-em meg egy iPhone-om is...és ez nem az iOS részéről van így, hanem a facebook változtatta ezt meg.


akárhonnan töltöd fel, már nincs külön iOS photos sem, mobilos feltöltésekbe rakja a képeket egységesen...

2016. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oké, de te leírtad hogyan kell képet megosztani. aztán lehet még igazad is van, mert nem jelentkeztem ilyen formán be a fészbukra, csak az appon keresztül, de feltűnt h már nem az ios mappába pakol, hanem a sima mobilfeltöltésekbe.
2016. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!