Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft vagy iOS rendszeru...

Microsoft vagy iOS rendszeru telefont vegyek? Elonyok/hatranyok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én iOS párti vagyok, de 1 évig használtam Windows Phone-t, és ez elég negatív hatással volt rám.


az iOS-nek egyetlen hátránya van, hogy nincs olyan nagy készülékválaszték, csak a felső árkategóriában, viszont sokmindenben még így is jobban megéri.


a Microsoftnál a hozzáállással van alapvető probléma, maga a rendszer egy szerethető, néhány funkcióban még tud is újat mutatni egy iOS-es készüléknek, de egy okostelefon legfőbb funkciója, hogy külső fejlesztők által tudunk telepíteni alkalazásokat, és a Windows-nak ez a legnagyobb hátránya, amivel kapcsolatban már több, mint 1 éve ígérgetnek fűt-fát, hogy könnyebb lesz rá fejleszteni w10 esetében, csak egy a hiba, ismét az ms részéről, hogy tavaly év elején, amikor bejelentették a w10-et, az volt, hogy a mobilos verzió valamikor 2015 őszén debütál, aztán szépen csúszott folyamatosan, és jelenleg is ott tartunk, hogy a wp-s modellekre majd jön a frissítés...


az Apple inkább kiadja kisebb hibákkal határidőre az újabb főverziókat, majd ezután jönnek rá a hibajavítások, de ők is beszálltak a publikus bétatesztelésbe, hogy aki normálisan használja(tehát küldi is a feedback-eket a bugokról), azokkal megjelenés előtt is kiderülnek a nagyobb bugok.


a ms-nél ugyanúgy megvan ez a lehetőség, biztos ott is jönnek feedback-ek, de ennek ellenére mégsem merik kiadni a "végleges" verziót minden modellre...és majd így várhatunk a végtelenségig, ameddig a maradék lumia tulajdonos is azt mondja, hogy megunta a várakozást, és vált másik platformra.


én is ezért váltottam, korábban is iPhone-jaim voltak, de kíváncsiságból vettem egy lumiát, egy 930-at, ami alapjában véve nagyon jó telefon volt, tele lehetőségekkel, csak hát ezeket a lehetőségeket a wp nem használta ki maradéktalanul...az én véleményem szerint.

2016. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!