Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri még venni...

Pibadi17 kérdése:

Szerintetek megéri még venni Sony xperia z3-at?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az hogy törékeny és hajlik?Akinek van kérem irjon saját tapasztalatokat?

2016. febr. 14. 16:55
 1/4 anonim válasza:
Én is a z3 és a z5 között vaciláltam. Aztán a z5 mellett döntöttem, a z3-as snapdragon 801-je túl tud melegedni, nekem ezt döntött.
2016. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(jöhet a zöld pacsi)


Először is nézzük az árakat


Sony Xperia Z3 D6603

100 850 Ft-tól


Sony Xperia Z4(z3 plusz nálunk) 32GB

106 998 Ft-tól


Sony Xperia Z5 E6653

133 400 Ft-tól


- speckot most nem írok de elmondom, z3 már elég régi, már 1 éve is ennyibe került. De a mai napig megálja a helyét a processzor és még legalább 3-4 évig.



- xperia z3 plus(z4) gyakorlatilag ugyanazzal a procival van szerelve mint a z5. A fórumban olvastam valaki melegedésre panaszkodnik de nincs rálátásom az is lehet olyan szinten melegszik mint a z3(akkor egyértelmű hogy az erősebbet választanám)



- z5 be van újlenyomat olvasó,valamint frissebb a rendszer és a hátlap csiszolt üvegből áll és persze végre normális kamerája van, és állítólag ez a sony melegszik legkevésbé(mindezt +26.402Ft ért) ha ér ennyi pluszt akkor ezt vedd szerintem.



Ár szerint z4>z5>z3 a sorrend


Pár fórumon olvastam hogy a z5 állítólag sokkal jobb mint bármelyik korábban xperia z...


Egy szó mint száz én azt mondom egyikkel se jársz rosszul, de oda kell figyelni, hogy nehogy gyári hibást fogj ki.

2016. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Törékeny és hajlás nem jellemző! Ez az iphone 6 pluszra igaz!
2016. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,sokat segítettél!! Ment a zöld pacsi!!
2016. febr. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!