Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lépjek ki a google...

Hogyan lépjek ki a google fiókból?

Figyelt kérdés

Egyik barátom kölcsönadta a telefonját de be van jelentkezve a google fiókjába így semmit nem tudok csinálni ami ahhoz kapcsolódik meg amúgy is. Azt olvastam, ha visszaállítom a gyári beállításokat akkor kilép. Ezt írja a telefon ha vissza akarom allitani:


Minden adatot töröl a telefon belső memóriájából, többek kogott:

Google fiokjat

Rendszer és alkalmazásadatokat és beállításokat

Letöltött alkalmazásokat.


A kérdésem az lenne, hogy történik-e így valami a google fiókjával vagy sem?!


2016. febr. 14. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
kérdezd meg "barátodat"...vagy akitől loptad...
2016. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy éve porosodott nála, nekem meg jól jön amíg nem veszek újat. Nem értem miért feltételezel elsőre olyat, hogy lopott... Nem akarok hülyének tűnni, hogy ennyit sem tudok, ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy olyan válaszoljon aki tudja vagy csinálta már. Meg lehet, hogy ő sem tudja amúgy. Nem akarom, hogy elvesszenek a dolgai a gmail fiókjából.
2016. febr. 14. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:

"Egy éve porosodott nála, nekem meg jól jön amíg nem veszek újat. Nem értem miért feltételezel elsőre olyat, hogy lopott... "

Mert csak egy debil hiszi el, hogy a "barátod" egy éve ( pont amióta a telefonja "porosodik") egyszer sem akarta használni a fiókját. Ha használni akarta volna, akkor ugyanis ő maga lépett volna ki - ráadásul az nem úgy van. hogy ha egy eszközön belépve maradsz, és egy másik eszközön kilépsz, akkor az első eszközön belépve maradsz.

Meg azért ahhoz is mínuszos IQ kell, hogy valaki ezt itt kérdezze meg, és ne a "barátját" hívja fel segítségért! :-)

2016. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Másik telefonja van, okoska... :)
2016. febr. 14. 20:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyanezt a fiókot használja minden elektronikus eszközén. Ha kilépett, ha nem, ez be van jelentkezve. És éppen ezért nem akarom, hogy elvesszenek az emailek erről a lopott eszközről.
2016. febr. 14. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az e-mail-ek nem a telefonon tárolódnak...ha ezt a fiókot használja, akkor tudja is a jelszavát. megkéred, hogy lépjen ki, ameddig használod...mi ezen olyan rohadt bonyolult?
2016. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell gyári visszaállítás, beállításoknál megkeresed a google fiókot, és törlöd.Utána létrehozol egy újat a saját fiókodnak.
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Másik telefonja van, okoska... :)"


De azon nem tud belépni, ha egy "másik telefonon" már be van lépve. Okoska!

2016. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most csináltam valamit, eltűntettem a telefonból a címet. Viszont lehet, hogy nem volt bejelentkezve vagy nem tudom.. A legutóbbi üzenetek dátuma 2014 vége volt. Mindegy, köszönöm :D
2016. febr. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!