Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 Kérdés egy helyen?

3 Kérdés egy helyen?

Figyelt kérdés

Üdv! Úgy gondolom, hogy ha valaki megtalálja ezt, az legyen olyan kedves és válaszoljon a többire is, ha tud.

1. A telefonomnak van elöl is vakuja. Egy olyan applikációt keresek, amelyet rá lehet venni, hogy az értesítéseket ne a hátsó vakuval közölje, hanem ezzel (notfication flashligth).

2. Mi kéne egy launcher írásához (már az előző szerintem elárulta, androidról van szó)? Nem egy közönséges felületet szeretnék, hanem olyat, ahol pl a beállítások menü felületét is én csinálom meg, ahol a status- és a systembar formáját is én adom meg én nem egy valaki által megírtat rakok be (xposed). Milyen alkalmazás vagy program segítségével tudnék rendszerfelületet létrehozni? (windows is lehet)

3. Egy mobiltelefontól független, de hátha megnyeri valaki; Van egy Fujitsu Siemens T5010-es laptopom. Egészen a minapig csak egy laptopnak használtam, aztán elkezdtem felfedezni a tablet módját. Viszont valamit elállítottam és nem tudom, mit. Ha a gépet lehajtom vagy magára hagyom (alvó módba lép), utána ébredéskor sem a touchpad, sem a billentyűzet nem reagál, újraindításig. Mit rontottam el?



2016. febr. 15. 10:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!