Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt érdemes most venni?

Milyen mobilt érdemes most venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy két éves középkategóriás HTC-m van (android 4.1, sense 5). Sokat akadozik, szervizben is volt, úgy gondolom, hogy megérett a cserére. Már egy ideje nézegetem, hogy mik vannak a boltokban, de egyik sem nyerte el a tetszésemet.

Nem akarok flagship telefont (max 55-60ezer Ft) nem feltétel a 13 mp kamera, sokkal inkább a gyors, stabil és megbízható működés a fontos. Nem akarom gyakran cserélgetni, szóval olyasmit keresek, ami egy év múlva is megállja a helyét.

Az androidból kicsit elég volt. A samsungok amúgy se tetszenek, valahogy a coolpad, meizu, zopo féle -számomra- noname márkák sem szimpatikusak

Gondolkodtam Lumia 640-en (nem lenne gond a "kevés" alkalmazás), vagy nem tudom, hogy Blackberry-t érdemes-e venni...

Tudtok ajánlani valami érdemes készüléket?



2016. febr. 15. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

BlackBerry-t semmiképp se, annak saját operációs rendszere van, aminek pedig jelentéktelen mértékű a frissítése, így szerintem nincs nagy jövője.

A Meizu már nem annyira noname, kezd felzárkózni az ismertebb márkákhoz, pont abból az m2 Note az egyik, amit ajánlani akartam, vagy pedig a Huawei P8 Lite, de mivel írtad, hogy Androidos már nem kell, így marad a Windows Phone, abból is pont a 640, vagy a 640 XL, szóval jól gondoltad, tényleg jó telefon.

2016. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lumia 640 vagy 640 xl az még jobb csak lehet valakinek túl nagy a képernyő.A 640 40-50,az xl talán 60 ezer körül van.
2016. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszoat. A Lumiák közül érdemes régebbi -nokiásat- venni, vagy azokra már nem lesznek frissítések?

És egy másik kérdés: Igaz, hogy a dual simes készülékek nem olyan jók mint az egy simes telefonok? Egyenlőre jó lenne az egy simes is, de ha a közeljövőben munka miatt céges telefont adnak, akkor szimpatikusabb egy két simes telefon...

2016. febr. 15. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Windows Phone-nál folyamatosan jönnek a frissítések. A dual sim-mel pedig nincs semmi gáz. Nyugodtan vegyél nokiásat, de ne windows phone 7-eset, csak 8-asat, vagy 8.1-eset.
2016. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nokiásat akarsz akkor a 30-asok 20-asok közül válassz azok kapnak fríssítést.Azok közül talán a 735,830.Legjobban szerintem még mindig a 640 éri meg esetleg az 550.És nem igaz,hogy nem jó a dual SIM-es nekem is olyan van és jól működik.
2016. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Blackberrynek bár saját rendszere van, de 1éve nyúzom, és 1x fagyott csak be, akkor is egy androidos alkalmazás miatt :D


stabil, és gördülékeny OS

jah és igen. ha nem elég a BB alkalmazás kínálat, androidos appokat is kezel, tehát nem kell egyből kizárni a lehetőségek közül

2016. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Blackberry 10OS nagyon is jó,általában az húzza le akinek a kezében sem volt még. Nem játékkonzolos gyerekeknek való az igaz ,de minden felnőtt számára használatos progi megvan rá és gördülékenyen fagyásmentesen fut,mellesleg valós multitasking oprendszer,amit az androidról nem lehet elmondani.És el lehet felejteni a root meg a főzött rom szavakat is :) Persze ha muszáj, akkor megy rajta az android progi is szóval nem kell félned hogy nem tudsz szavazni a megasztárra ,vagy nem tudod letölteni a a jófogás appot..

Frissíteni fogják még az egész biztos,de igazából, ha így hagyják ,akkor is pont jó lenne.

2016. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!