Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik erre alkalmazás?

Létezik erre alkalmazás?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy napi rendszerességgel hívnak rejtett számok, amelyeket nem szeretek felvenni, és a Blacklist alkalmazással le is tiltottam minden minden rejtett számról érkező hívást. Amikor alszom, akkor is hívnak gyakran, de akkor olyan telefonszámok, amik hirdetéseket kívánnak velem megosztani, de nyilvános telefonszámról. Ezért leszoktam halkítani, míg alszom. De azért az nagyon zavar, hogy ha esetleg valami hozzátartozóm hívna sürgősen, illetve ha velük történne valami, és esetleg aki értesítene engem, az rejtett számról hívna, akkor azt nem veszem észre/nem tudom felvenni. Létezik-e olyan alkalmazás, amiben be tudom állítani, hogy a rejtett számról érkező hívásoknak bekapcsoljon a hangpostám, illetve olyan, hogy csak a hozzátartozóim ne legyenek lehalkítva!

2016. febr. 16. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A Nights Keeper valami ilyesmi célt szolgál.


[link]

2016. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amióta a lefekvés előtt kikapcsolom a telefonom, utolérhetetlan vagyok az ágyban. Ezt a párom is bizonyítja.
2016. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!