Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 ujjlenyomato...

Samsung galaxy s6 ujjlenyomatolvasó?

Figyelt kérdés
Barátom galaxy s6-ja nem ismeri fel az ujjlenyomatom (mindkettőnké be van állítva). Már addig jutottam, hogy kéri a biztonsági jelszót, azt viszont nem tudom, mert ő állította be, és most nincs itthon, dolgozik. Mit tudok csinálni?
2016. febr. 16. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

felhívod és megkérdezed. Esetleg másik ujjaddal próbálkozol, ha be van regisztrálva.


Ne legyen túl nedves az ujjad, se zsíros, stb.

2016. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom megkérdezni, mert semilyen telefon nincs nála.

Maximum várok estig, remelem ő emlékszik a kódra és nem kell szervíz, 1 napos telefon.. már újraindítva is próbáltam :(

2016. febr. 16. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Első jól mondja: nem lehet, hogy éppen van az ujjadon valami zsír vagy egyéb szennyeződés, ami bezavar, és ezért nem pontosan érzékeli? Menj biztosra, és alaposan moss kezet, főleg az ujjbegyeket!
2016. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Így sem jó :( ráteszem az ujjam, és kiírja, hogy: nem sikerült felismerni az ujjlenyomatot. Adja meg a tartalékjelszót az eszköz feloldásához.


Más ötletem nincs :( jobb, ha várok estig, s idegeskedem. Remélem nem romlott el..

2016. febr. 16. 13:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Most az a gáz, hogy le kéne merítsem 0%-ra, de 5%-tól lejjebb nem megy mert nem tudom feloldani. Eddig ment az elemlámpa, az levitte, de már se kapcsolható be.
2016. febr. 16. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt szervizbe viszed itt egx leírás hogyan kell a galaxy S/ leresetelni a mintát meg a telefont. Csak ezzrl töröl mindent a telefonból.


[link]

2016. febr. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

S6-nál ha valaki elfelejtette a tartalék jelszót, akkor nem kell gyári visszaállítást csinálni - van egyszerűbb megoldás is.

Beállítások,Alkalmazáskezelő, minden alkalmazás: itt a felsoroltak közül meg kell keresni az Ujjlenyomatot, majd ezt megnyitva tötölni kell a gyorsítótárat és az adatokat.

Ezzel törlődik a beállított ujlenyomat és a tartalék jelszó is. Én többször is kipróbáltam, működik!

2016. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!