Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a vélemények erről a...

Mik a vélemények erről a telefonról? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Samaung Galaxy S5! Erről a telóról lenne szó!

Amikre kívàncsi vagyok :

-első és hátsó kamera minőség

-meddig bírja az aksi

-alapjáraton milyen teló , érdemes e megvenni ,csak mert valószínüleg ilyet fogok kapni , és szeretnék tudni róla pár dolgot!

Köszi előre is



2016. febr. 16. 15:51
 1/5 Egyenes út ***** válasza:
Google a barátod,nézz utána.
2016. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem eszt kérdeztem egyébkémt ez régi beszólàs !

Most értem h bwlinkelted , de attol én tudni fogom , hogy mik a vélemények róla?

2016. febr. 16. 18:05
 4/5 Egyenes út ***** válasza:

Akkor hogy értsed:

Beírod Google keresőbe hogy Galaxy S5 vélemények.

ENNYI!

Ja,és google a barátocskád..

2016. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mondom en :D

nekem 2 eve megvan az s5, es nagyon szeretem. elso kamera eleg jo, abszolut hasznalhato!! a hatso meg szuper, nagyon jo kepeket lehet vele csinalni! En minden ejjel toltom, mivel a telefonom a napom meghatarozo eleme. ez azt jeleni,hogy facebook,uzenetek,hivasok es minden egyebre hasznalom EGESZ nap:) es igy is max 30%-ra tudtam lemeriteni egy nap. Es amugy van rajta ultra takarekos mod is, ugyan nekem nem volt ra szuksegem de az is nagyon praktikus az akksi tartalekolasara:)

Remelem segitettem:)

jha es vizbe ne nagyon bujj vele, a wc-be esest kibirja, de a medenceset nem...(tapasztalat)

2016. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!