Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge VAGY...

Samsung Galaxy S6 Edge VAGY iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb? :) Válaszokat előre is köszönöm :D

2016. febr. 16. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én az elsőre szavazok :D valamiért nem szeretem az iPhone-okat xd
2016. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
samsung...de ez egyértelmű, mivel az 5S nem is egy időben jött ki vele...talán a 6-tal van egy súlycsoportban...
2016. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Samu de ugyanabból a pénzből jobbat is kaspz.
2016. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az iPhone inkább luxustelefon, ahol nagyrészt inkább a márkanevet kell megfizetni, a Samsung képességeit jobban ki lehet használni! Én is a Samsungot ajánlom.
2016. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Samsung egyertelmuen
2016. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kizo de most épp az az eset áll fenn, hogy az s6 edge drágább, mint egy 5S...nem minden kérdésre jó ugyanez a sablon válasz...
2016. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondkettot probaltam. I5s sokkal jobban megeri hosszu tavon. Raadasul gyorsabb a memoriaja is. (Mondjuk ez minden droid gyengéje). Ezt is az i5s-rol irtam :)

(De van ékezet benne)

2016. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a samsung ebben az esetben jobban megéri. Az I5s már régebbi modell (talán 2013).

Meg az s6/edge-el eléggé betalált a samsung. Szoftveresen sem olyan rossz (mint sok más, régebbi samsung telefon), meg nagyon kényelmes használni. (Én fél éve használom a sima s6-ot, eddig meg vagyok vele elégedve)

Ha Iphone 6-ról beszélnénk akkor már talán más lenne a helyzet. De szerintem 5s-t már inkább ne.

2016. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sablonválasz, csupán a véleményem! :D
2016. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!