Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervízben meg tudják csinálni?

Szervízben meg tudják csinálni?

Figyelt kérdés

Múltkor véletlenül leejtettem a Sony Xperia z5-ös telefonomat(tudom h béna vagyok, nem szükséges a szememre hányni,igyekszem rá vigyázni) és az lenne a gond, hogy olyan szerencsétlenül esett,hogy a bal sarkán lévő kis műanyag rész behorpadt egy kicsit és most olyan furán eláll a telefontól.Az lenne a kérdésem,hogy ezt meg tudják csinálni egy szervízben, vagy nincs rá sok esély?

előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. febr. 16. 18:12
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudják megcsinálni és nem is nyúlnak hozzá, mert nem tartozik a garanciális javítások közé, max barkácsolással lehet valamit tenni, de macera.
2016. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!