Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 arany vagy ezüst a...

Iphone 6 arany vagy ezüst a szebb?

Figyelt kérdés
18/lány
2016. febr. 16. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked jobban tetszik.A kort és a nemet felesleges ideírnod,választ így is úgy is kapsz a kérdésre.
2016. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Egyik se.
2016. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem mindkettő giccses, de ez egy szubjektív vélemény.

Engem sem érdekel, hogy szerinted a pacalpörkölt a finomabb vagy a francia krémes: azt eszem, ami nekem izlik.

Soha sem értettem az ilyen típusú kérdéseket! Kérlek, áruld már el, miért írtad ki! Számít melyikre hányan szavaznak? Ha igen, miért? Nem számít? Akkor minek írtad ki?

2016. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Én még giccsesnek sem tartom az iPhone-t. Gusztustalan hogy egy hátlapra EU és egyéb szabványjelölések plusz apróbetűs rész van nyomtatva.
2016. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Bár én sem szeretem az iphone-t, de a kérdésre válaszolva: ezüst
2016. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Bár szerintem egy lányhoz inkább arany illik, viszont az eléggé giccses, az ezüst sokkal szolidabb szín.

Egyébként az ilyen kérdéseket én se értem, miért másokat kérdezel? A te telefonod lesz, azt vedd, amelyik szín neked jobban tetszik!

2016. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Ezüst szebb + aranyban már úgysem gyártják.
2016. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Véleményem szerint az aranynak sárgás beütése van és nem pedig az arany színére hasonlít (az 5S aranyban sokkal jobban néz ki). Szerintem az ezüst szebb sima 6-osból, így én azt választanám.
2016. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ezüst van :) de mielőtt megvettem mindent szint megnéztem élőben is. Az arany tényleg giccses egy kicsit, én meg a rozéaranyon gondolkodtam, de aztán inkabb mégsem az lett. Mégpedig azert mert én szeretek felrakni mindenféle hátlapot a telomra, és van olyan ami csak az ezüstön mutat jol (pl most rendeltem egy kék - lila szilikon tokot ami ugye kicsit átlátszó és szerintem aranyon más színe lenne mint az ezüstön)
2016. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,végül az ezüst mellett döntöttem:) csodaszép
2016. febr. 17. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!