Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Edigitalról rendeltem tegnap...

Edigitalról rendeltem tegnap telefont, de csak egy automatikus levél érkezett a rendelés fogadásáról. Náluk ez ilyen lassan megy?

Figyelt kérdés
Nem lenne probléma a tempóval, ha jeleznék hogy a termék beszerzése több napig is eltarthat (holott a termék raktáron van..). Érdemes e rájuk írni/csörrenni, vagy ez náluk alapból így megy?
2016. febr. 16. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Szoktál homárt olvasni? Érdemes lenne elkezdeni.
2016. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább kiürítem a kukámat.
2016. febr. 16. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom hogy rendelted, házhoz szállítással vagy személyes átvétellel, de pl személyes átvételnél az hogy raktáron van, nem biztos hogy az adott boltban is van belőle. Érdemes a raktáron jelzés mellet rákattintani a "hol van raktáron" linkre, megmutatja hol tudod azonnal átvenni, illetve ha nincs, akkor hány nap a beszerzése.

Házhozszállítás esetén a Rendelések menüpont alatt tudod a csonagot nyomonkövetni.


Én már többször rendeltem tőlük, mindig az igért határidőn belül teljesítették a beszerzést. Egyszer volt csak gondom velük amikor nem sikerült időben beszerezniük a terméket, karácsonykor, de ezt betudtam a csúcsforgalomnak.

2016. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
èn házhoz szállítással rendeltem tőlük egy telöt ami raktáron van ès 5 napja nem hozták ki azt mondták 2 munkanapon bellül kifogják hozni :(
2017. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!