Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emag megbízható?

Az emag megbízható?

Figyelt kérdés
Huawei p8 lite-t szeretnék rendelni, de nem tudom merjem e.

2016. febr. 17. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
merjed
2016. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel rendeltem led tv-t , pontosan a kértet hozták annyiért . Az eredeti kínai fejlesztések nem profi holmik , fagynak és nincs több év történelem mögöttük .
2016. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. febr. 17. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem rendelnék tölük ,nincs rendes boltjuk ,mint extrém digitál aqua,stb ,illetve de olvas utána e kedves cégnek [link]
2016. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is az emag kedves kérdező.

2016. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2014 karácsonykor rendeltünk tévét de foltos volt a képe, szó nélkül visszacserélték és két héten belül utalták a pénzt.
2016. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az eredeti kínai fejlesztések nem profi holmik , fagynak és nincs több év történelem mögöttük ."

A koreai gyártóknak hiába van "történelmük"mégse csinálnak jó termékeket mert ők egyszerűen el tudják adni akár melyik szemetüket mert már képesek a nevükből is élni,a kisebb kínai gyártók pedig a vásárlókért küzdenek,így sok esetben jóval lehagyják a nagy márkás termékeit 1-1 kategóriában.

A kérdéshez:Egy megbízható bolt,nyugodtan rendelj.

2016. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, egyedül az a gáz benne, hogy román székhelyű cégről van szó...áruként nem árulnak mást, mint amit bárhol máshol, viszont semelyikre sem gyártói garanciával kerül értékesítésre, minden esetben az emag intézi a javítást, amit természetesen nem itthon, hanem szintén romániában végeznek...így hát ha véletlenül hibás a termék, akkor egy csomó időbe beletelik a szervizelés, ügyintézés stb. és ha utána se lesz jó, akkor kezdheted elölről...


mi már egész sok dolgot vásároltunk, 2 tv-t, porszívót, hajszárítót, mikrót. egyikkel sincs idáig semmi probléma, ha mégis lenne, akkor meg megfontoljuk a dolgot, hogy ér-e annyit a garancia, hogy esetleg még rosszabban kapjuk vissza, mint elküldés előtt...

2016. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem tőlük egeret és pendriveot, semmi probléma nem volt se a kiszállítással, se a a termékekkel.
2016. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt érdemes kerülni mert nem gyártoi garanciát adnak ,inkább fizetek pár ezres többet,de gyártoi garanciát kapok,és személyesen vehetem át ha kell .
2016. febr. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!