Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az üres ikonokat a menüből?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi Note 2 telefonomon frissítettem a szoftvert úgy, hogy újraindítottam a telefont Recovery mode-ban, majd a Wipe All lehetőséget választva töröltem minden személyes adatot, ezután újraindítottam a telefont és a Rendszerfrissítések menüből kiválasztottam az eddig használt Stabil Multi Rom helyett a Magyar Rom-ot.


[link]


(Mindkét rom magyar nyelvű volt, ha ez segítség.)


A frissítés sikeresen lezajlott, kivéve két parancsikont, melyek nem mutattak egy programra sem.


Képek:

[link]


(A Google parancsikon nem tudom mi lehetett, nem hiányzik semmi, az Ajánlat menüből viszont hiányzik a KuiPan.)


Ez a hiba azután is megmaradt, miután ugyanezzel a módszerrel visszatettem a Stabil Multi Rom-ot.

Törölni tudtam az ikonokat, de ha visszaállítom a gyári beállításokat, akkor megint megjelennek.


Hogyan tüntethetném el végleg őket?



2016. febr. 17. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyári beállítások nem azért vannak, hogy a kedvedre tegyenek, hanem azért, hogy visszaállítsák az eszközt a gyári beállításokra. Vagyis töröljék a sok szemetet, ami összegyűlt azóta, és visszategyék azt, ami szerintük oda kell. Mi ezzel a gondod?
2016. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az, hogy a leírtak alapján mégse törölt mindent.
2016. febr. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!