Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez igaz lehet? A telefonom...

Ez igaz lehet? A telefonom ezt írta ki és igaz lehet?

Figyelt kérdés

Gratulálunk kedves lumia532 felhasználó !

Téged választottak aki az elsők között nyeri meg az iphone 6s,vagy lmás Apple ajándékot .


Megynyomtam az ok gombot ezzel igazolva hogy en vagyok a telefon tulajdonosa aztán ki kellett választani amelyiket qkarod de utana mar vmi. olyasmit irt ki hogykuldjek egy sms-seket egy hétig es magnyerhetem....vmi ilyesmi volt

Arra lennék kíváncsi hogy ez csak átvers volt-e.Nekem úgy tűnt.De légyszi írjátok ha történt veletek már ilyen.



2016. febr. 17. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

LOL. A mai fiatalok felelőtlenek. Ez részben minden generáció fiataljaira igaz, részben meg a mai idősek is megérik a pénzüket, akik termékbemutatón veszik meg hitelre 400000-ért az 50-et sem érő takarítógépet, meg 200000-ért a 20000 forintos ágyneműt.


Egyébként meg egy újszülöttnek minden vicc új. A kérdező (helyesen) nem kezdett el lelkesen emeltdíjas SMS-eket küldeni, hanem megkérdezte okosabbaktól, hogy átverés-e ez. Nem kéne ezért a földbe döngölni :)


És nem kell aggódni, nem trójai volt. Ha trójai lett volna, nem kérte volna meg a júzert, hogy küldözgessen emeltdíjas SMS-eket. Megtette volna helyette :)

2016. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Minden ok.😆..Csak egy hulye reklam volt ami egy csomó pénzt akart legombolni rólam....de azert koszi a valaszokat
2016. febr. 18. 18:51
 13/15 A kérdező kommentje:
Már megint kírta!!... AMiért pont engem zaklatnak a vírus gyártók????
2016. febr. 26. 13:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát anyám...Akkor mi van? Most minden alkalommal ki fogod írni? Nem kell annyi szar oldalt megnyitni.
2016. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azert darling hogy idegesítselek😚💘💗❤
2016. febr. 26. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!