Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 550 vagy Lumia 640 a...

Lumia 550 vagy Lumia 640 a jobb választás?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni?

2016. febr. 18. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
tök mindegy.. mind kettő egy szar...:)
2016. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Indokolnád? Akkor milyen a jó telefon max. 40 ezerért?
2016. febr. 18. 16:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a 550 szerintem is sz*r.Mindenképpen a 640.
2016. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, hiszek neked, de miért?
2016. febr. 18. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert azt volt szerencsém kipróbálni és valóban egy jól sikerült Lumia ami mostanában kevés...
2016. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 535 van, biztos nem veszek több lumiat, ez is nagy rakás sz.r. A rendszer gyors, de persze hogy az mivel semmit nem tud, nincs normalis Facebook app, instagram app béta verziójú, messengeren nincs hivás, nincs snapchat és semmilyen normalis hasznalhato app.
2016. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem 630 am van, imádom <3 640 et válazd ;)
2016. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyan ámokfutást akarsz csinálni, mint amit androidon lehet, akkor ne vegyél lumiát. Ha csak egyszerű appokat akarsz, stabil és gyors és akadásmentes rendszert, akkor vegyél lumiát. 640-em van én imádom. Az meg hogy nincs facebook app, meg ilyenek... van rá böngésző, lehet ott is facebookozni.
2016. febr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Aha, biztos minden oldalt külön nyitok majd meg böngészővel. Az instagramm app évek óta nincs fejlesztve normálisan, pedig csak olyan alkalmazásról van szó, amit manapság alapvető dolog használni, és semmi extra. A két másik nagy rendszeren érdekes módon hibátlanul működik extra funkciókkal kiegészítve. A facebook app össze-vissza hozza ki az eseményeket, nem időrendbe, mégha beállítom is össze-vissza adja ki. A messengeren nem lehet telefonálni, csak chatelni. A játékok kínálata sem valami nagy szám, sok alkalmazásnál reklám megy használat közben, nincs Snapchat, ez még kisebb baj, a nagyobb az, hogy se Diákhitel app, se K&H app, és semmi olyan normális app, amit androidon és iOS-on megtalálni. Milyen idegesítő már, amikor belefutsz valamilyen normális alkalmazásba, és odaírják hozzá, hogy letölthető a rendszer áruházából, és ott van, hogy App Store, Play áruház, és Windows Store még véletlenül sincs. Ennyit erről. Az oké, hogy stabil, mire fel lenne instabil, ha semmi extrát nem tud, amitől lefagyhat. Anno az android elől ehhez menekültem, mert belassult, de mára megtanultam, hogy a belassulásnál is van nagyobb baj, és ezt nem tudtam, hogy ilyen készülék. Annyi biztos, hogy a következő telefonom vagy normális android, vagy iPhone.
2016. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Két ember sem egyforma, nekem nem kell instagram, facebook, meg ilyesmi, mennek ez böngészőből is nekem. Netbankom is. Akinek arra van szüksége, hogy telepakolja alkalmazásokkal annak legyen androidja, de én nem veszek többet androidot az 7szentség.
2016. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!