Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EL fog romlani az iPhone 4S-em?

EL fog romlani az iPhone 4S-em?

Figyelt kérdés
Ma feltöltöttem 14:00-kor (3 nap után) és telefonáltam vele utána egy órát majd nem sokkal később interneteztem vele egy fél órát. A telefonálás utána 80%-on volt, majd jött a netezés ahol a megdöbbenésemre a 80-ból lett 40% egyik pillanatról a másikra ami végül le is ment 20% alá. Kb. másfél-két órája odaraktam megint tölteni és nemsokára kész is lesz. Ilyet eddig még nem tapasztaltam vele mióta megvan két hete. Van valami baja vagy ez normális? Eddig egy régebbi készülékem volt aminél nem fordult elő ilyesmi. A telefonon iOs 9.0 van, és már minden akku kímélő lehetőséget beállítottam még mikor megvettem.

2016. febr. 18. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitisztítani a töltő helyét, úgy értem, azt a "lukat" a telefonban. Egy tűvel nyúlj bele, de nagyon óvatosan, ne mélyre dugd, inkább jobbra-balra mozgasd. Ha minden igaz, akkor kb. maréknyi szöszt fogsz kikotorni onnan (úgynevezett zsebpiszok) és utána rendesen fog töltődni. Ha nem ez a gond vele, akkor meg rúgd fenéken azt, akitől vetted.
2016. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elavult készülék(nem azt mondom,jogy sz.r,3 évig használtam 4s-t) döglődik az akksija,cseréltess akksit vagy válts újabb készülékre.
2016. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!