Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szemcses a képe az újonnan...

Szemcses a képe az újonnan vett samsung grand prime telefonomnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Facebookon is szörnyű az ismerőseim képének a minősége , googlerol jelentett fotoknak is homalyos .. előtte iphone 5telefonom volt annak kristálytiszta képe volt

2016. febr. 19. 01:37
 1/9 anonim válasza:
49%
Par hettel ezelott kaptam En is egy grand prime-ot. Semmi problema nincs vele...egyszeruen imadom! Szerintem vidd el szervizbe, vagy menj vissza a boltba ahonnan vetted, es kerj segitseget! ~Remelem tudtam "segiteni" :)
2016. febr. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz "szemcsésség" alatt. De a Grand Prime-nak vacak, nagy pixelméretű kijelzője van, nem is emlékeztet a Galaxy csúcsmodellek, vagy akár az iPhone-ok tűéles kijelzőjére.


iPhone: Újonnan ~200e

Galaxy Grand Prime: Újonnan ~50e


Azt kapod, amiért fizetsz. Jó, az iPhone túlárazott, de manapság a Samsungok is.

2016. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak a képek "szemcsések"?

Vagy bármit csinálsz, minden megjelenített tartalom olyan?

Azért kérdezem, mert ha csak a képek, akkor valószínüleg (ha ugyanazok a képek az iphone kijelzőjén jó minőségűek voltak) az alkalmazás hibája lehet, vagy maga a telefon lassan tölti be a képeket.

Ha minden amit megjelenít a kijelző ilyen minőségű, akkor az kijelzőhiba. (Vagy a grafikus chip, de azt nem hinném)

Tény, hogy a grand prime kijelzője pixelsűrűségben messze elmarad az iphone-tól, de az AMOLED kijelzőknek szép képük van, szóval biztosan nem alapból ilyen a minősége.

2016. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
09:34 Ki kell ábrándítsalak, TFT-t tesznek ezekbe. A Grand széria ebből a szempontból igen kiábrándító. Szép nagy, csilli meg villi, termékfotóról azt hinnéd, ugyanolyan képe van, mint egy S5-nek, aztán bekapcsolod, és eöhhh.
2016. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

540x960 pixeles a felbontása ...ez a probléma az iphonnak meg 1000felettx nemtudom mennyi

Nem gondoltam volna nekem a maniam a tű éles kep, S4 mininek is gyönyörű volt a képe , most ott tartok h így nemkell

2016. febr. 19. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van, a Samsung nagyon elpofátlanodott, olyan vacak telefonokat árulnak középkategóriában, hogy csak hüledezek. Persze, a márka meg a zászlóshajók által keltett hírverés eladja így is.


Sztem a Samsung egyetlen igazi erőssége az AMOLED kijelző, azt kéne nyomniuk az olcsóbb kategóriában is. Az S4 miniben még az volt.


Most ha olyat akarsz, mélyebben a zsebedbe kell nyúlnod, az Alphát javaslom, vagy az A3/5/7 szériát, azoknak tényleg szép a képe, meg sztem nagyon jó a dizájnja is.

2016. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az iphoneban 326ppi a kijelző, ebbem meg 220. Ez azért elég nagy különbség.
2016. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

(#3 vagyok)

Bocsánat, hülyeséget írtam, tényleg TFT...még most nézem. Jól kispórolták belőle.

Nekem régebben ace4 volt, még abban is AMOLED panel van (nem is volt rossz a képe hiába csak qHD),azért nem is gondoltam volna, hogy ebben TFT van.

Azért középkategóriában egy ilyen kijelző már szinte viccnek is rossz.. (Multkor láttam egy kínai telefont-elég jó minőségűnek tűnik-FHD-s IPS-sel 45e-be kerül).



De akkor sem szabadna nagyon rossz minőségű képet adnia.. Persze, az iphone mellett nem lesz valami jó, de ha nagyon szar, akkor vidd szervizbe.

2016. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem s4 mini és iphone után katasztrófának találom jó nem az a homalyos de látszanak nagyon a pixelek , van akit nem érdekel de engem nagyon zavar

Hát igen köszi a többieknek:( vicc

2016. febr. 19. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!