Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet meg kapni uj Samsung...

Lehet meg kapni uj Samsung galaxy s3 minit?

Figyelt kérdés

Vagy van olyan telefon amire jo a mininek a tokja? Ha igen, mi a neve?

Koszonom elore is!



2016. febr. 20. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvétve, de lehet, én a múlt héten láttam az egyik Media Marktban.
2016. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és vajon van értelme még megvenni?

most olyanom van, csak sikerült összetörnöm, de van hozzá nem is egy új tokom és azokat meg sajnálnám kidobni.

2016. febr. 20. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem éri meg.....elavult már, de a maga idejében is csak alsó - középkategóriás volt. Szerintem csak a tokok miatt hülyeség lenne ugyanilyet venni. Én nemrég cseréltem le a telómat, nekem is volt jó pár tokom/fóliám a régihez. Meghirdettem őket adok - veszek csoportokban, és szinte meg is vették az összeset, az árukból pedig vettem jó kis tokokat az új telómra :)
2016. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
így van, igaza van az előzőnek...miért kéne kidobni?? add el/ajándékozd el őket :)
2016. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!