Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony xperia sp telefon...

Csiszár Béla kérdése:

Van egy sony xperia sp telefonom és felpuposodott benne az aksi mennyire veszélyes? Ha felrakom egész éjjelre tölrőre akkor lessz valami baja? Nem fog felrobbanni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tönkre megy a telefon.
2016. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon erőltetném. Vagy a hibás elektronika, vagy esetleg a nem megfelelő töltő miatt púposodhatott fel (többek között). Egész éjszakára biztos nem hagynám rajta, ha feltétlen muszáj tölteni akkor csak ellenőrzött körülmények között. Ha pihentetnéd akár még magához is térhet az akku, de valószínűbb hogy cserélned kell. Felrobbani minden bizonnyal nem nem fog, de szétfeszítheti teljesen az akkumulátort, ami kárt tehet a telefonban is.
2016. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És mennyibe kerül bele egy úk aksi? Az a baj hogy a hátlapot le tudom venni a telefonrol de bele van építve az aksi

Csak szervízben tudják cserélni

2016. febr. 21. 10:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Hány napig pihentessem kb?
2016. febr. 21. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem szórakoznék a helyedben "pihentetéssel", akkor már inkább telefon vagy akksi csere.
2016. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!