Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafonál hogy is van?

A vodafonál hogy is van?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég lettem vodafonos és feltöltő kártyás előfizetést vásároltam és internet kellene rá, de olyan ami nem fogy el (Pl.napijegy) ami havidíjas lenne és max lassítják.

2016. febr. 22. 16:22
 1/7 anonim válasza:
Telepitsd a mobil alkalmazasukat, azon keresztul vasarolhatsz netes csomagokat, talan 1gb-nyi forgalmat kaphatsz 1500 forintert, 1200-ert 500-at, ezek elfogynak, de meg egy ezresert vehetsz megint egy gigat.
2016. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,de konkrétan arra gondoltam hogy előfizetnék pl 500mb-ra és max ha elfogy akkor lassítják,nem vennem kell még,nincs ilyenre lehetőség náluk?
2016. febr. 22. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
NA most akkor vodafonál, vagy telefonál?
2016. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vicces vagy. Kérdezd meg a világ 80%-át.

Kérdezd az afrikaiakat, dél amerikaiakat, ausztrálokat, az oroszokat, ott a tajgán. És még számos ország lakóit.


Aztán kérdezd meg őket, hogy ismerik-e a Német T-mobilt, vagy a Telenort.

Esélyes, hogy a t-mobilt esetleg.

Még az is lehet, ha megemlíted a telenort, akkor valaki azt mondja: orban viktor intenetado. Mert talán külföldi újságíró...

Vagy csak írd be a google-ba hogy "telefontársaság" és képeket válaszd ki, aztán keresd meg a telenort, de légy türelmes, és nézd meg a következő oldalt is... és a következőt.... és a következőt... és....

2016. febr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
telefonra net
2016. febr. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!