Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok:...

Ti melyiket választanátok: Huawei mate 8/Nexus 6P/Samsung Galaxy S7?

Figyelt kérdés
Rövid indoklást is elfogadok.

2016. febr. 22. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Bocs a félreértésért. Nem írtam külön oda, hogy a józan észnek megfelelő, értelmen alapuló választ kérek, vagyis legyen vélemény, még ha rövid is. Ha pistike azt ugatja hogy az jobb mert csak, és ezután én is azt mondom hogy okos legyek, az még nem a véleményem.


Amúgy nagy valószínűséggel a galaxy S7-esbe fektetek bele. Egyszerű oka van, a technikai adottságai mellett annyira szép, hogy már most beleszerettem. Egyszerűen gyönyörű az edge, de az is bejön ahogy lehet tölteni. A mostani telefonomnak a micro usbje már totál elcsesződött, + nem olyan marha nagy mint a nexus, meg az se utolsó hogy még jobb az éjszakai látása és a fókusza. Abban az egyben reménykedek, hogy nem fog belassulni 1 év alatt.

2016. febr. 25. 08:06
 12/15 anonim ***** válasza:

vagyis legyen vélemény, még ha rövid is.


volt


#1

2016. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha ide kell süllyedni, hogy a szavak definíciós értelméből próbálunk értelmet kierőszakolni, akkor már hadd jegyezzem meg csak neked, hogy ha a kérdés így kezdődik hogy "mit választanál", mert érdekel a véleménnyed, akkor arra az "azt" válasz nyelvtanilag nem kategorizálható véleménynek. Hiszen tudod, hogy azt választanád, ehhez más hozzászólni sem tud, és megcáfolhatatlan részükről. Más kérdés, hogy az átlag ember minimális képességgel értelmezi az ilyen mondat valódi értelmét, így elég valószínűtlen, hogy ezzel az információval volt probléma. Minden nap tanulunk valamit. Azt viszont véletlen se gondold, hogy kell válaszolnod, ne tedd, hiszen fontosabb vagy ennél. A tiszteletedért meg kell küzdeni.
2016. febr. 25. 14:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Volt egy lista, hogy mik közül lehet választani, ezek közül írtam neked egy típust (Nexus 6P), és egyébként konkrétabban típust más még nem javasolt. És indokot is írtam rá.


Ez egy gyors válasz volt, azért, hogy a leglényegesebb információk alapján tudják tovább keresni a neten.

2016. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja, csak most látom, hogy nem is neked írtam a 11#-est és már 4. komment. Így tényleg volt, köszönöm, de az amúgy is csak egy válasz #7-re, nem a többire vonatkozott.
2016. febr. 25. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!