Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne 1 kis gondom a telommal...

Lenne 1 kis gondom a telommal (LG Spirit 4g LTE, Android 5. 0- val) kb 4 5 napja melegszik és gyorsan merül 3 féle vírusirtóval próbálkoztam 1ik se talált semmit segítene vlki esetleg mit tegyek?

Figyelt kérdés

megpróbáltam újratelepíteni de sajnos nem értek hozzá és a neten talált dolgokban sajnos ezzel a modellel kapcsolatban újrahúzás terén keveset találtam

Remélem nem proci ment tönkre (a poén h tényleg nem csináltam vele semmit csak a szokásos viber messenger ezeket telepítettem rá illetve netre inkápp lapit használok )



2016. febr. 23. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a G3-mal volt ilyen problémám. Egyszerűen nagy a kijelző felbontása, nem bírja. Nekem volt, hogy rettentően meleg volt a telefonom, amikor töltőn volt.. Megoldottam, mert kiesett a táskámból és betört a kijelzője.. :D Viccet félretéve, ez tipikus LG hiba, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Max figyelj arra, hogy minnél sűrűbben állítsd le azokat a programokat, amiket nem használsz, ne fussanak a háttérben.
2016. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösy szépen a választ sjnos nyugodtabb nem lettem tőle mert ezekszerint nem tudok mit tenni vele :((( de csak pár napja ilyen.
2016. febr. 24. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyire merül gyorsan?
2016. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha használom akér csak alapdologra is akkor olyan 6-8 óra alatt ha nem nyúlok hozzás csak készenléti állapotban akkor 1 nap kb
2016. febr. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!