Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az új alkalmazásösszesít...

Mi ez az új alkalmazásösszesítő a telefonomon, és hogyan tudom törölni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Le akartam tölteni egy filmet a telefonomra, helyette ezt töltötte le. Nagyon idegesít, hogy a képernyő szélén azóta állandóan ott van a megnyitója, sehogy se tudom eltüntetni, és ha rosszul nyomok rá, újraindítja a telefonomat.

Mit tegyek? (Huawei Ascend P7)


2016. febr. 23. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mire gondolsz. A képen se látszik semmi olyan. Vagy arra a nyílta gondolsz?
2016. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az egész kék hátteres méhsejtrácsos izé teljesen így megjelenik a telefonomon, pedig eddig abszolút nem volt ilyen. Az a nyíl pedig az előhívója, az látszik mindig a kijelző szélén. És ha rosszul húzom el, kikapcsol és újraindul a telefonom :(
2016. febr. 23. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt azért fel kellett telepíteni. Nem tudom, hogy lehetett összekeverni egy filmmel.


Amúgy ha megnyomod a home gombot nem hoz ki semmit? Vagy ha bemész a beállításokba ott az alkalmazásokat megkeresed és ami új és gyanús alkalmazás azt letörlöd.

2016. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Playen nézelődtem és eléggé úgy néz ki, hogy ez a Honeycomb launcher.
2016. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ott voltam a film adatlapján, rányomtam a Download gombra, letöltötte, majd amikor engedélyeztem a megnyitást, akkor ezt adta be, a film meg sehol.

De nem értet, hogy hogyan kerülhet ide Honeycomb launcher, mikor a P7 csak 2 éve jelent meg, eleve KitKat-tel. :/

Viszont most úgy tűnik, magától megoldódott, nincs sehol. Azért köszönöm! :)

2016. febr. 23. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
A Honeycomb launcher semmi köze nincs a Honeycomb fantázia nevű android verzióhoz (ami amúgy nem is így nézett ki) . Gondolom a rácsos elrendezés miatt kapta a nevét.
2016. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!