Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 1020-at tudom...

Nokia Lumia 1020-at tudom frissíteni Windows 10-re? Elbírná a Windows 10-et, hogy futna rajta?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2016. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem hivatalosan fel lehet rá tenni valahogy, de több helyen olvastam hogy hivatalosan nem kapta meg a Lumia 1020 a frissítést... :( Bááár, amiket olvastam róla, mármint a win 10-ről. Egyszóval én frissíthetném a Lumia 640XL-met, de nem merem. Sokat olvastam topikot, lehet az a baj... :)
2017. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem nagyon értem hogy miért nem kapta meg... elvileg az 512Mb RAM-os telók estek ki, az egy gigások jellemzően megkapták. 1020-nak meg 2Giga RAM van... bazz... Akkor mivan??
2017. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!