Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gyorsan merül a telefon...

Nagyon gyorsan merül a telefonom. (LG G4) Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már megvan egy ideje a telefon, nagyon szeretem, de miután frissítettem 6.0-ra, azóta borzalmasan kevés lett az üzemidő. Pl zenét hallgatok a buszon kb 1.5 óra, suliban játszok, netezek, facebookozok ez így összeadva kb 3/4 óra és már ilyen 20%on vagyok. Ti is talasztaltatok ilyet?

2016. febr. 24. 06:31
 1/9 Trafó1 ***** válasza:
100%

Valaki megfigyel, lehallgat, kémprogram fut a háttérben, ne mondj semmi kompromittálót.


Viccen kívül (ami nem is volt annyira vicc) nézd meg fut e valami a háttérben, bwe van e valami kapcsolva, pl wifi.

2016. febr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a bajom a sonymmal,bar azert nem merult ilyen gyorsab,de a hatteradatforgalom korlatozasa sokat segitett a probleman
2016. febr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak appok, amik nagyobb üzemidőt ígérnek és valakinek bejött. Le is tilthatod az alkalmazásokat amiket nem használsz.
2016. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
16%
Vegyél egy normális telefont és akkor nem fog lemerülni ;)
2016. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
olvastam (de nem 1000%) hogy a facebook alkalmazás is elég sokat fogyaszt
2016. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony telefonja delutanra akkor is lemerult ha nem hasznalta. Vettem uj akkut de a csere nem hozott eredmenyt. Karacsonyra vettem neki egy uj telefont. Az ovevel meg elkezdtem kiserletezni. Vegul az automatikus halozatvalasztas kikapcsolasa es csak gsm modra valtasa ota a regi akkut visszarakva egy toltessel 2 napig megy atlagos hasznalattal (telefonalas, foto, bongeszes) es a wifit meg a bluetooth-t sose kapcsolom ki.
2016. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 debani válasza:
49%
Szia! Nekem egy hónapja van meg a telefon, de én sem vagyok megelégedve az akkumulátorával, nagyon gyorsan merül, bár nekem még az 5.1 van rajta. Bevittem a szolgáltatóhoz és raktak rá vírusirtót, mert ha vírusos a telefon, az is lassíthatja. Ezen kívül raktam rá egy programot, ami a feleslegesen futó appokat bezárja, a neve "Battery Doctor". A play áruházból ingyen letölthető. Valamint a felesleges szemetet rendszeresen ürítem a vírusirtó, a "Clean Master" és a Smart cleaning segítségével. Levett fényerő, közepes használat és nem állandó adatkapcsolat mellett 1,5-2 napot kibír.
2016. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tisztító programok és a vírusirtók még jobban merítik az akkumulátort ahogy a minden alkalmazást bezáró alkalmazások:

[link]

2016. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 6.0 van rajta de nekem semmi gond nincs az akkuidővel... Nemtom mi lehet a baja a tiédnek. Sz.tem vidd el szervízbe.
2016. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!