Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a tabletem. Hogy...

Beázott a tabletem. Hogy lehet kiszárítani?

Figyelt kérdés
Ugye ahogy megtudtam, lekapcsoltam de ugye köztudott hogy a tabletek hátoldalát általában nem lehet leszedni, így nem tudtam kivenni az aksit. Most radiátoron van egy pólón képernyővel lefele fordítva. Sűrgős segítségre lenne szükségem mert egy drága készülékről van szó.

2016. febr. 24. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Rizsre rakd rá és próbáld kicsavarozni valahogy az aksit.A lényeg az hogy még ne próbáld bekapcsolni mert azzal tönkre is mehet.
2016. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokat nem tehetsz ezen kívül. Száraz, meleg helyen tartod, és reménykedsz. Vagy vidd szervizbe, ott esetleg átmossák az alaplapot ultrahangos mosóban (ne aggódj, nem víz van benne :)), és lehet, működni fog utána, de az is lehet, hogy soha többé nem kapcsol be. Vagy egy darabig működik, aztán meghal. De az is lehet, hogy semmi baja nem lesz. Onnantól kezdve, hogy víz került bele, lutri az egész.
2016. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!