Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ir a billentyuzetem! Miert?

Nem ir a billentyuzetem! Miert?

Figyelt kérdés
Egyik nap bevolt kapcsolva a gep de a fiokba meg nem jelentkeztem be, letoroltem a laptop billentyuzetet ronggyal(jo retkes volt) es igy beirt mindenfele azamot jelszonak. Ezutan azon kaptam magam miutan megint bekapcsoltam hogy nemtusom beirni a jelszot mert nem ir be betut kiveve ha megnyomom a torles gombot azaz a backspacet valamit ir (de ugye nem latom mit mert jelszos kodosan irja be). Kozbe van mellette egy masik felhasznalom ahoga nem kell jelszo. Bejelentkezik de a bongeszokben uyanugy nem mukodik. Benyomom a s-t kihozza a mentest tehat save kent.benyomom a h-t kihozza a historyt,elozmenyeket. Biztos benyomtam valami billentyukombinaciot nem tudja valaki mi lehet ez? Koszonom

2016. febr. 24. 19:06
 1/1 Alain Delon ***** válasza:
Beragadt a Ctrl billentyű.
2016. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!