Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont alyánlotok...

Milyen telefont alyánlotok 40000-50000 ft. Körül?

Figyelt kérdés
Márkától függetlenül.

2016. febr. 24. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honor 4C
2016. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen azt én is nézegettem van tapasztalatod a telefonról és leírnád. Köszi
2016. febr. 24. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, nekem Huawei P7 van. Viszont a Huawei csinálja a legstabilabb Androidos telefonokat, a Honor pedig belőle vált ki és lett önálló márka, szóval tutira nem fogsz csalódni benne. HD kijelző, valódi 8 magos 64 bites processzor és 2 GB ram - összeségében ennél jobb hardveres nincs ennyiért, a kamerája is szép képeket csinál, szoftveresen pedig lesz rá Marshmallow is.
2016. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt már halottam de nem tudom mi belőle az igaz.Ennyiért a a Xiaomi Redmi Note 2 a legjobb.Az abba lévő CPU a HTC One M9+-ba is benne van(ha ez mérvadó)úgy hogy nem gyenge.Jobb mint a Honor 4C.

[link]

2016. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .
2016. febr. 24. 20:08
 6/14 anonim ***** válasza:
LG Leon 4G esetleg, én meg vagyok vele elégedve, pár napja vettem :)
2016. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

4c egy kalap... semmit nem ér hiába 8 mag mikor noname az egész benne. Nem csak a magok számát kell nézni, hanem azt is hogy ki gyártotta.


A huawei nem hiába kerüli a nemesebb processzor gyártokat mint pl: Quacomm Snapdragon, Exynos.

Ott sporól ahol tud.


De visszatérve a témára ennyi pénzért a xiaomi redmi 3 v. redmi 3 note a legjobb.

2016. febr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem noname, nagyon is jó! Anno a Mobilaréna egy általános hardvertesztjéből kiderült, hogy a gyártási technológia szerint ha a márkákat nézzük, akkor a Qualcomm és az Exynos után a Huawei saját márkája, a HiSilicon csinálja a 3. leggyorsabb processzorokat telefonban!
2016. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen értelek titeket is. Nekem most egy Lenovo A536-om van amit persze leszertnék cserélni mert egy kínai fos már ne haragudjon senki. Egyik ismerősömnek Honor 3c-je van az annyira nem rossz de az USB-t nem ismeri fel egyik sem, a billentyűzeteik lassúak . Én gyorsan írok telefonon mire leírok egy 5 betűs szót leír belőle 2 betűt ezért lassan kell írni . Ezek a dolgok miatt arra jutottam hogy semmilyen kínai telefont nem veszek se huawei se Lenovo se Honor . Nekem ez a véleményem de azért köszi . Valószínű Samsung vagy Lg lesz .
2016. febr. 27. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor neked OTG képes normális telefon kell.Olyat ennyiért LG-ből vagy Samu-bol nem kapsz.Akkor a fent ajánlott Redmi Note 2.A koreai telefonok miben jobbak?Abban hogy már X éve fent vannak a piacon és megtehetik azt hogy évente kiadják ugyan azt mert az átlag user úgy is a neve miatt meg fogja venni?A Xiaomi,Lenovo,Huawei hármas meg már eléggé kiforrt és hozzá már azt amit a koreai gyártók és még olcsóbban is.Úgy hogy azt lehet mondani a kínai gyártóké a jövő mert a mostanában elég sok árgyilkos telefon jött ki és még fog is ami odaszól a nagyoknak.
2016. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!