Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik GSM szervízben tudnának...

Melyik GSM szervízben tudnának Cyanogenmodot telepíteni a Samsung Galaxy S i9000 telefonomra Budapesten?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy vállalják a felelősséget ha meghal a telefon közben, és ne nyúlják le a készüléket. Tudni kell még, hogy 2 napot elcsesztem vele, és nekem nem sikerült. A telefon bekapcsoláskor mindig visszamásolja az eredeti recoveryt a helyére.

2016. febr. 25. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bárhol vállalnak ilyet, vagy ha igen, akkor meg is kérik az árát (ami a Galaxy S piaci értékével összehasonlítva jelentős). Nem csak a Te időd drága.


Újabb telefonok csinálnak olyat, hogy visszaírják a gyári recoveryt. Az i9000-ben a kernelben volt a recovery, a kernelről meg sztem nem volt kéznél backup, amit visszaírjon. Meg mi írná vissza egyáltalán? A felülírt kernel? :) Sztem ott valamit elronthattál, és nem is flashelted a kernelt.


Nem tudom, hogy álltál neki, de első körben mindenképp CM7-et javasolnék, nekem is csak úgy ment fel, utána lehetett szépen egymás után az újabbakat. Illetve először egy kernelt raktam fel (semaphore asszem), abban volt cwm recovery, és azzal ment fel a CM7.

2016. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hivatalos oldalán fenn van minden, ha ezeket követed, akkor működnie kell.
2016. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem fognak rá felelősséget vállalni, tekintve hogy ezek nem gyári támogatású rendszerek, és még a készítőik is csak saját felelősségre ajánlják.
2016. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Épeszű ember nem vállal felelősséget, mikor egy ismeretlen kondíciójú harderre telepít egy maszek romot. Szóval bukj rá az xda fórumra, minden orvosságod ott lesz.
2016. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tényleg senki nem vállalta, nekem kellett. Rá ment egy alaplapom, de szerencsére ennél a típusnál fillérekért tudtam venni bontottat. Kiműveltem magam, és azt kell mondjam, az izgalom miatt megérte.
2016. márc. 15. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!