Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom törölni az adataima...

Hogy tudom törölni az adataimat telefonról, ha sérült a belső tárhelyem?

Figyelt kérdés
telefonról nem tudom őket megnyitni, viszont számítógépen USB kábellel látom őket... és akárhogy próbáltam törölni nem engedi, se gépről, se a telefonnak a minden adat letörlésével, szervizbe küldöm és nem akarom, hogy a személyes dolgaim közt turkáljanak.

2016. febr. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaálitás mindent töröl a belső tárhelyről. Androidos,symbian vagy egyszerű mezei telefon?
2016. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
android, és nem tudom visszaállítani... nem tudok vele semmit se csinálni.... csak gépről tudok bármit kezdeni vele, de az is addig terjed h kimásolok fájlokat de törölni nem tudok... mert visszaállítja magát
2016. febr. 27. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen ujratenni a telefont probáltad? Pld sony -> sony suite-ból stb.
2016. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amugy nálad mit jelent hogy " sérült a belső tárhelyem"? Telefont be se tudod kapcsolni?
2016. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!