Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6Snél másnak is csinál...

Iphone 6Snél másnak is csinál olyat a telefon hogy fent az értesítések sávot lehúzva nem töröl ki bizonyos értesítéseket? Messengeres értesítésnél csinálta és nem tudom eldönteni hogy a telefon vagy az alkalmazás hibája? Valaki tapasztalt hasonlókat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell értesítést törölni de egyszerűen hiába nyomok rá, nem aktív az az opció, egyáltalán nem tünteti el az értesítést. Már csináltam újraindítást, a szoftver naprakész.

2016. febr. 26. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Varj a kovetkezo alkalmazas frissitesig ha nem oldja meg szerviz szoftver hibara hivatkozva :)
2016. febr. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ki tudom törölni (iPhone 6s Plus). próbáld meg a messengert letörölni és újrarakni. Ha továbbra is fennáll, akkor lehet, hogy szoftver hiba.
2016. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen kitöröl mindent.
2016. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Messengert már frissítettem. Többszöri újraindítás után is csinálja és nagyon bosszantó amikor több nap múltán is ott vannak az üzenetek amiket már rég elolvastam. Nem tudom ezzel kezdenek e valamit mert nekem Pestre ezért felutazni 250 km. Nagyon szomorú hogy egyre több hibát olvasok az iphone-okkal kapcsolatban.
2016. febr. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!