Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Járt már valaki így? Vodafone...

Hardenberg kérdése:

Járt már valaki így? Vodafone egymás után 3x vonta le a feltöltési összeget android appon keresztül! (Max M tarifa)

Figyelt kérdés
2016. február 25-én 19:56 perckor a tulajdonomban lévő, saját előfizetésű telefonszámra az androidos alkalmazáson keresztül, bankkártyám regisztrációja után 3000 ft-os feltöltést kedvezményeztem. Megdöbbenve láttam, az utána egy percen belül érkező 3 sms-ből, hogy az egyszeri 3000 forintos feltöltésemet még kétszer, kezdeményezésem nélkül megismételte a rendszer, így összesen 9000 ft-ot vontak le a bankszámlámról! Mindez egy percen belül történt! Az sms-ket a feltöltésekről 19:57 perc és 19:58 perckor kaptam! A regisztrált bankkártyámat természetesen azonnal töröltem, mert lehet reggelig az összes pénzemet lenyúlják!

2016. febr. 26. 10:11
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
Javaslom hogy az ügyfélszolgálatot zaklasd ez ügyben
2016. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaja, a panaszból emeltem ki a leírást. Kíváncsian várom a válaszuk.
2016. febr. 26. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!