Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri árukeresős oldalakról...

Megéri árukeresős oldalakról telefont venni?

Figyelt kérdés
Pl: az árukereső kidobja fél áron azt ami a szolgáltatónál 180.000Ft. Ez nem valami átverés?

2016. febr. 26. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét oldaltól függ, ez így túl általános kérdés
2016. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én "árúkeresős" oldalon keresztül vettem a mostani telefonom, lényeges olcsóbban, mint amennyiért a szolgáltató adta volna, és még ajándék memóriakártyát is kaptam hozzá.


Az hogy "árúkeresős oldal" valóban túl általános. Azt nézd meg, hogy melyik bolthoz irányít!

Sokszor a lényegesen olcsóbb telefonoknál pld. a bolt oldalán derül ki, hogy nem magyar nyelvű a csomag, nincs magyar helyszínű garancia, a boltnak nincs magyar székhelye, üzlete, fizikai elérhetősége. Ilyen helyen ne vásárolj!

De ahol van személyes átvételi lehetőség is ( vagy legalábbis gond esetén személyesen elérhető szervizpont), van a cégnek magyarországi, tényleg elérhetőszékhelye, ott nyugodtan vásárolhatsz!

Nem lesz fél áron ( egészen különleges eseteket leszámítva), de 20-30%-ot simán tudsz spórolni!

2016. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 26. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!