Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári beallitas telefonon?

Gyári beallitas telefonon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a gondom, hogy vissza szeretnem allitani aa telefonom gyari beallitasokra a telefonom. (Samsung galaxy pocket neo) De meghatraltam mikor kiirta, hogy emiatt az sd kartya tobbet nem hasznalhato. Szoval nem allitottam vissza. Ezek utan tenyleg nem lesz hasznalhato? Nem lehet ezt valahogy kikerulni? :\

2016. febr. 27. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Már miért ne lehetne használini? Amúgy nemem is Samsung galaxy pocket neom volt. Nagyon szar mobil. (Belevágtam a vízzel teli kádba aztán kivágtam a kukába, de nem vesztettem vele semmit mert nekem ingyen volt.) Szóval nekem is ilyen volt, és nekem is kiírta, (de én bátor voltam xD) szóval kipróbáltam és semmi baja nem lett, úgyanúgy működöd az SD kártyával mint azelőtt. De ha nem vagy olyan bátor, mint én akkor kiveheted és úgy biztos nem lesz baja.



Amúgy szerintem vegyél helyette egy IGAZI okostelefont, az a tekefon rosszabb mint egy klón. Nekem már sikerült megszabadulnom tőle, most te jössz!

2016. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) :D
2016. febr. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!