Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy alkalmazást App...

Vettem egy alkalmazást App Store-ban es levonta 3x egymas utan az összeget, hogy tudom kitörölni a számla számot a telefonból?

Figyelt kérdés

Nem az alkalmazással van a baj mert ismerőseimnel mikor letöltötték ezt nem volt gond.

Ki akartam torolni inkabb a számla számot , a beállításoknal , ahol ki lehet választani , hogy milyen fizetési módot szeretnek , de hiaba állítom be, hogy NINCS tehát , hogy semmilyet, ott marad a Visa es a számla szam mire ujra belepek... Ráadásul akkor vonta le 3x/ra mikor ezt beállítottam , nem is voltam az app Store közelében ... Tudna valaki segíteni, higy lehet teljesen kitörölni a telefonból a számla számot ? :(


2016. febr. 27. 17:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Elírtam elnézést , bankkártya számom.
2016. febr. 27. 17:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vonta le 3x, vissza fogod kapni a pénzt.

Amikor először adod meg a kártyád, az Apple zárol kb. 600ft körüli összeget, ezzel ellenőrizve a kártya valódiságát (ez, megjegyzem, MINDENHOL így van).

Ha össze-vissza állítgatod előfordulhat, hogy többször zárolja az összeget.

Ellenőrzést követően az Apple rögtön feloldja az összeget, onnantól a bankodon múlik minden. Nekem anno kb 4-5 napig volt zárolva valami 800ft.

Nem kell rögtön bepánikolni mindenen... :)

2016. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!