Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissíteni szerettem volna...

Frissíteni szerettem volna Samsung Galaxy Mini készülékem android verzióját, de valószínűleg hibás volt a fájl amit letöltöttem, és amikor bekapcsolom már csak a "SAMSUNG" logó jön be, és nem csinál semmit, mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Download mód és odinnal tedd újra
2016. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de az a gond, hogy ezzel már próbálkoztam, és amikor rádugom gépre a telefont, a windows ki írja, hogy "ismeretlen eszköz" és nem ismeri fel, ezzel mit tudnék kezdeni?
2016. febr. 28. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Download módban nem is kell felismernie. Download: egyszerre kell nyomni a bekapcsolo gombot, a hagerő le, és a menü (alul középen). De vigyázz csak a telefonnak megfelelő romot tegyél fel!
2016. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de elméletileg ha rádugom akkor az odin-ben sárgán kellene világítania az egyik négyzetnek, de nem világít.
2016. febr. 28. 11:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült megcsinálnom! :)
2016. febr. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!