Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van lezarva a SIM kartyam?

Miert van lezarva a SIM kartyam?

Figyelt kérdés

Van egy HTC Desire 700 telefonom, ami dual-simes es nem megy az 1-es SIM-em. Eddig tokeletesen mukodott, de tegnap telefonbeszelgetes kozben, megszakadt a kapcsolat es le lett zarva a kartyam. ("This card is currently not avalibe") Atraktam a kartyat masik telefonba is de ott mukodott. A telefonban levo masik kartya viszont erzekeli es megy is. Mar visszaalitottam gyari beallitasokra, probaltam a factory resetet is, de nem hozza be valamilyen mod folytjan (vol+ & power button vagy vol- & power button vagy vol+ & vol- & power button)..Ha meg akarom nyitni a menubol az USIM-et vagy a SIM-et akkor ezt irja ki:"A SIM- Kartya eszkozkeszlet nem all keszen, vagy nem tamogatott". Ami meg vicces, hogy a biztonsag menuben pedig van egy olyan opcio, hogy "1.Sim-kartya lezarasanak beallitasai" es "2.Sim-kartya lezarasanak beallitasai" az elsobe be van jelolve a Sim lezarasa es nem tudom kiszedni belole. Nem engedi, akarhogy probalkozok..

Kerlek titeket, hogy segitsetek, nagyon szepen megkoszonnem. :)



2016. febr. 28. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!