Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem reagál semmire az LG G2...

Nem reagál semmire az LG G2 telefonom?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, már nem tudom, mit csináljak. Kikapcsolni nem lehet, csak a hátul lévő gombbal elsötétül a képernyő, de mikor újra megnyomom, szintén csak bejön ugyanaz a képernyő. Amikor hívnak csak csörög, de ugyanaz a képernyő. Nagyon félek, a garancia már lejárt. Valami tipp?

2016. febr. 28. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Hard Resetet, ami visszaállítja a telefont a gyári állapotba, minden adat törlésével együtt. Tehát ha megy, ments le a fontos adatokat valahova.

Hard Reset:

1. Kapcsold ki a telefont

2. Nyomd meg a bekapcsolás és a hangerő le gombot egyszerre

3. Mikor megjelenik az LG logó csak a bekapcsolás gombot engedd el majd nyomd meg újra, nem biztos hogy elsőre menni fog, nekem is időbe telt mire rájöttem.

4. Mikor megjelenik a menü, a bekapcsolás gombbal tudod jóváhagyni.

2016. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de már sikerült megoldani, nagy nehezen. Azért nagyon szépen köszönöm :)
2016. febr. 29. 16:45
 3/4 anonim válasza:
Hogyan sikerült megoldani? Hasonló gonddal küzdök én is.
2016. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hááát, igazából addig nyomtam a kikapcsoló gombot, amíg az ujjam már a másik oldalon jött ki, és végül sikerült kikapcsolnom... :D
2016. márc. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!