Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetőségem van választani 3...

Lehetőségem van választani 3 telefon közül. Nekem mindhárom jó, de nem tudok dönteni. Szerintetek melyik lenne jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés

A 3 telefon:

IPhone 6

Lumia 950

Galaxy s6 edge


Nagyjából tudom milyen telefonok, de mind3-nak vannak negatívumai is.

Ios zárt, de stabil

Win 10 zárt, de asztali gépekkel és notebookokkal egyszerű és stabil összekapcsolódás

Android nyitott, de hamar be tud lassulni a sok feleslegesen tárolt szeméttől.


IPhone 6+Ios=jó optimalizáció és stabilitás

Lumia 950+win 10=stabilnak mondható rendszer és munkához jó

Galaxy s6 edge+Android=rengeteg program ami sokoldalúságot jelent


Igazából sok mindenre használnám a készüléket, meló, zene, videó, internet és egy kis szórakozás, kikapcsolódás, viszont tudok kompromisszumokat is kötni, valamit valamiért alapon.


Mindezek ellenére nem tudok dönteni, ezért kérem a véleményeteket!


Köszi mindenkinek előre is!!!



2016. márc. 1. 13:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem lumiát vagy s6edge t vagyél
2016. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen S6, azzal a hardware-el nem lassul be az Android.
2016. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a lumiát választanám, de nem most, hanem kb fél, egy év múlva, mire a gyermekbetegségeit kinövi. Valamint, mivel vannak olyan alkalmazások, amikről nem mondanék le és még nem portolták át windows mobile-ra, ezért én az androidos készüléket választanám, bár nem vagyok oda a samsungokért, valamint a munkában nem fog kisegíteni.
2016. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha a continuum dobozt is adják a telefonhoz, akkor egyértelműen lumia. Egy monitorra rákötöd, dugsz hozzá egy klavit meg egeret és van egy számítógéped, ami ugyan nem a legerősebb, de mégis baromi jól jön.
2016. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is Lumia-t javasolnám.
2016. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én az iphone mellett voksolnék, nekem 5 éve iphoneom van, és még sosem hagyott cserben, sosem fagy le és az aksija is nagyon jól bírja. Én imádom! Sosem térnék át androidra vagy bármi másra.
2016. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Én akármennyire nem szeretem az Iphone-t a magas ára miatt

én azt mondanám.

A Lumia 950-en lévő WP nagyon instabil és még az ára is magas.Kevés rá az alkalmazás.A Samsung a TW miatt nem választanám.A SAMSUNG NEM EGYENLŐ AZ ANDROIDDAL!Az eredeti STOCK AOSP nem fog fagyni,kap normális frissítést és nem lassul le.A Samsung-nál nem nagyon optimalizálnak,évente talán ha egyszer kiadnak egy frissítés a csúcsmodellre akkor is vagy sikerült vagy nem és a TW szeret belassulni és sokat fogyasztani feleslegesen.Talán egy ROM cserével elfogatható lenne,de a nélkül inkább nem...

Iphone legalább stabil és kap frissítéseket.Én nem vagyok almafa de ezek közül ez a legjobb összességében.

2016. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1. Vagy 2.

Samsung Galaxy S6 Edge

Olcsóban is be tudod szerezni.

Androidosok kedvence.

Sokáig birja, de a lumia 950 nem birja tovább.

Gorilla üvege van, de ha a sarkára esik igyis ugyis betörik.

Sok játék, van rá virus, böngésző virus reklámok

Szép kép készithető.

Belassulhat könnyen.


1. Vagy 2.

Apple iPhone 6

Iphonosok kedvence.

Szép kép készithető.

Ez is sokáig birja , az ujjabb ios rendszerek jol optimalizálva vannak.

Van rá egész sok játék, nagyon jó zárt rendszer. Jail breakelni nem érdemes.


3. Ez kevésbé jó.

Lumia 950

Windowzosok kedvence.

Ennek nagyon jól birja az akkuja.

Kevés játék, virusok sincsenek rá nagyon.

Képe egészen kiválo.



-----Bármeiket választod vegyél hozzá valamilyen szilikontokot.-----


Én a galaxy s6 edget vagy iphone 6 választanám. De te rajtad van a döntés , nem mi a válaszolok használjuk majd a telefont hanem te.

Volt valamilyen okostelefonod?

2016. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha már iPhone, akkor 6S.


Én Lumiát nem vennék, Samsungot szintén nem, szóval a felsoroltak közül iPhone 6, de inkább 6S.

2016. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is a 6s-re gondoltam először, de "csak" ezt a 3 mobilt ajánlották fel, hogy válasszak közülük...

Gyoom, Samsung s5620-al kezdtem jó pár éve, amikor megjelent, utána SE Vivaz pro,SE Xperia Ray, most Xperia z1 compact. De a compactomat semmi pénzért nem adom el :-)

2016. márc. 1. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!