Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magán személy bármilyen...

Major Szilvia 81 kérdése:

Magán személy bármilyen program segítségével meg tudja találni az ellopott Androidos modilt imei szám alapján?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem szóval akkor nem lehet tenni semmit hiába állítják az ellenkezőjét. Valahogy sejtettem.
2016. márc. 1. 17:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem találják meg, de ha tetten érnek, és a lakásodon megtalálnak egy csomó lopott cuccot, akkor elővesznek a korábbi ügyeid miatt is.

Ne lopj!

2016. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Imei szám alapján nem de ha bekapcsolja mobilt akkor gps alapján igen .
2016. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem volt benne a sim kártyám és ráadásul már 1 szer vissza kellett álítani a gyári beállítást, szerintetek akkor így nem valószínű, hogy vissza kapom ?
2016. márc. 1. 20:19
 6/16 A kérdező kommentje:
A 3. válaszadónak üzenném, hogy mivel a rendőrség nem keresi a telefont ezért érdekel hogy van-e esély rá, hogy megtaláljam én, vagy valaki aki ehez jobban ért. Nem kell mindig arra gondolni, hogy az teszi fel az ilyen kérdést aki telefont lopott, hanem akitől loptak és tehetetlen.
2016. márc. 1. 20:31
 7/16 anonim ***** válasza:
SIM kártya nélkül lopták el a telefonod?
2016. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen ismerőstől, aki vissza helyre akart rakni elvállalta, hogy visszaállítja a gyári beállítst. :(

Mivel a telefon nekem létszükség ezért áttettem a gyerek telójába a sim kártyámat.

2016. márc. 3. 17:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha bejelentetted a lopást a rendőrségen, akkor van (pici) esélyes, hogy visszakerül.

Egy ismerősöm feljelentést tett, a rendőrök fanyalogva, de felvették a jegyzőkönyvet. Kb. 4-5 hónap múlva egy "export-import" boltban az eladó mobilok között megtalálták a készüléket.

A rendőrök végül még meg is köszönték a mobil visszaadásakor, mert volt alap a letartóztatásra.

2016. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 petbalogh válasza:
anyámét lopták el. bejelentette a lopást de csak a telefon doboza volt meg. azt vitte be. 2 hét után visszahozta a rendőrség a telefont. simán megtalálták az új gazdájánál. :) (és csak a doboz kellett!! nyilván azon rajta volt az imei szám..)
2016. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!